Matal Bohumír (Brno 1922 - 1988 Prudká u Doubravníku)
Pomník, signováno a datováno vpravo dole Matal 77, olej/sololit, 60 x 45 cm, rám (Šm)
Děkujeme Mgr. Martině Švikové za odbornou pomoc při katalogizaci díla
Dílo bylo zařazeno do soupisu díla Bohumíra Matala
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |